DE MAMA TO THE MAX ADVENTS KALENDER – DAG 9

En het houdt niet op! Vandaag mag ik wederom 3 van jullie verblijden met een heel leuk product. Wat een winnaars zullen er zijn. En wat een inspiratie! Dit keer een product dat op heel veel verschillende manieren gebruik kan worden. Wij hebben ze op de speelkamer staan. Namelijk…
Lees ook:
De MAMAtothemax Adventskalender – Dag 8
Dag 9
Namens The Baby Boutique mag ik drie hele gave gepersonaliseerde manden weggeven! Wauw, wat is dit een hit bij ons in huis. Ik gebruik ze vaak in foto’s, omdat ik ze gewoon zo mooi vind. En dat ik er nu drie mag weggeven is wel héél gaaf. Hoe leuk is bijvoorbeeld deze Kerst variant? Je kunt alle kanten op! En ook vandaag mag ik er drie weggeven! Lees snel verder om te zien hoe je mee kunt doen.
Voorwaarden ADVENTSKALENDER dag 9
- Volg The Baby Boutique op Instagram.
- Laat een reactie achter met de reden waarom jij wilt winnen.
- Door deel te nemen aan alle winacties, maar je meer kans om de meet & greet van dag 1 te winnen.
- Alle winnaars van de MAMA to the max adventskalender worden op eerste kerstdag, 25 december, bekend gemaakt.
Winacties van voorgaande dagen
Dag 1: Meet & Greet op het kantoor van MAMA to the max
Dag 2: Rivièra Maison pakket
Dag 3: 3x €50 shoptegoed Kleertjes.com
Dag 4: Canon Printer Pixma TS6251
Dag 5: 3x vier tickets voor De Fabeltjeskrant bioscoopfilm
Dag 6: Stokke Tripp Trapp
Dag 7: Een illustratie van Studio Krul
Dag 8: 3x €25 shoptegoed MyMepal
Wat zou er morgen in het vakje zitten? Nog 10 dagen tot de Kerst. Wat gaat het snel!
Veel liefs,
Wat een mooie mand! Deze zou zo leuk zijn voor mijn jongste boy. Ze krijgen in de woonkamer een nieuwe speelhoek, en hier kunnen zijn mooiste speeltjes in!
Waaaauw zo mooi! Zou super staan bij ons in huis
Ik heb alweer 2 ideetjes voor de mand: ofwel zou ze een mooi plekje krijgen in ons vakantiehuisje Maison HB ofwel mag ze mee verhuizen naar de studentenkamer van ons meisje die in 2019 aan de universiteit zal gaan studeren. We wonen te veraf van de stad waar ze gaat studeren en dus gaat ze tijdens de week daar wonen. Misschien een beetje zotjes, maar ons meisje en ikzelf hebben al heel wat uurtjes op pinterest rondgedwaald om alvast interieur-inspiratie op te doen. Die voorpret is echt super leuk; wie weet kan ik haar blij maken met zo’n mooie mand! x
Wat zijn deze manden gaaf zeg. Ik zou er dan een laten maken voor op de kamer van de meiden.
Ik doe graag mee! Heb ook een reactie achtergelaten onder de Instagram-post.
Wat een geweldig cadeau weer De prachtige kerststrik van babyboutique.nl hebben wij laatst besteld en zijn er super blij mee! En wat een lieverd is Tamar. De mand zou zo goed van pas komen in de nieuwe kamer van ons zoontje, wat zou hij daar blij mee zijn. Fingers crossed Hele fijne feestdagen! Veel liefs Jennifer
Deze mand ben ik al vaker tegen gekomen op blogs… prachtig! Ik zou hem graag willen winnen voor mijn zoon Eden (7 maanden), er slingeren genoeg spulletjes rond in zijn kamer die ik maar wat graag zou opbergen in deze mand!
Ons meisje van net 2 krijgt langzaam maar zeker een meisjeskamer en Deze mand zou hier helemaal te gek staan!! Super!!
Prachtige mand! Zou deze graag winnen voor de kamer van mijn dochter. Doordat ze te vroeg geboren was en de drukte daarna, hebben we het nooit helemaal gezellig en af kunnen maken. Dat wil ik nu alsnog graag doen.
Oh wat leuk! Zou de mand heel graag winnen voor ons jongste meisje van 1 1/2. Ze slaapt sinds deze week eindelijk door (na 18 maanden!) dus met een opgeleukt kamertje houdt ze dat hoop ik vast! Fijne dagen!
Als we gaan verhuizen is ons meisje alweer 2 jaar en mag ik weer een nieuwe slaapkamer voor haar inrichten. Hoe leuk is het als er een prachtige gepersonaliseerde mand in mag komen te staan. Mijn duimen draaien.
Als we gaan verhuizen is ons meisje alweer 2 jaar en mag ik weer een nieuwe slaapkamer voor haar inrichten. Hoe leuk is het als er een prachtige gepersonaliseerde mand in mag komen te staan. Mijn duimen draaien.
Super voor onze baby die we in januari verwachten!
Wat een super leuk mandje! Die zou geweldig staan op de kamer van mijn dochtertje.
Wat leuk een mandje met eigen naam,
Die zou super leuk op haar kamertje staan!
Een mandje met eigen naam, dat zou echt super op haar kamertje staan!!!
Wat een leuk idee… een persoonlijk mandje….
Wat snoezig! Dat zal geweldig op de slaapkamer staan.
Wat een schattige opbergmand. Praktisch en decoratief.
Wat een superleuke, persoonlijke prijs. Ik maak graag kans.
Wat superleuk, zo’n gepersonaliseerde mand. Ik doe mee!!!
Wat zijn de manden prachtig zeg, wauw! Ik doe graag mee voor een mand voor ons zoontje die we binnenkort verwachten. Het staat vast super op de babykamer!
Ja leuk! Mijn dochtertje krijgt binnenkort een nieuwe kamer, zo’n mand zou er prachtig staan.
Deze manden vond ik altijd al zo mega leuk bij jou!
En nu heb ik er ook echt een ‘goed doel’ voor! Ik pas op een meisje van 6 jaar (Saar), een heel lief een vrolijk meisje.
1 ding waar ik altijd mee zit is dat haar kamer een rotzooi, ik probeer zoveel mogelijk toch op te ruimen omdat ik weet dat haar moeder het zwaar heeft.
Haar kamer heeft weinig opbergruimte en daar zal zo’n mand veel verandering in brengen, al het speelgoed en ‘troep’ die over de grond heen zwerft kan dan in een mooie en handige mand opgebergt worden. ✨
Niet alleen Saar, maar ook haar hard werkende moeder zal ik hier heel blij mee kunnen maken
Xx Bronagh (& Saar).
Ik doe graag mee voor mijn dochter. Zo zou ze opruimen een pak leuker vinden met een leuke mand met haar naam erop !