Inspiratie voor Maxime’s 3e verjaardag

Het is bijna zover….ons meisje wordt 31 maart alweer 3 jaar oud. Ieder jaar doe ik inspiratie op via Pinterest hoe ik deze dag wil gaan invullen. Natuurlijk willen we weer uitpakken met een mooi feestje. En net zoals de twee voorgaande jaren doen we weer een family fotoshoot, met Maxime natuurlijk in de hoofdrol. Dit jaar hebben we gevraagd of Esther van Esther Hameleers fotografie de shoot wil doen. Ze was gelijk enthousiast. Ik heb een pinterest pagina aangemaakt zodat Esther een moodboard heeft en kan zien welke ideeën ik heb voor de shoot.
Vandaag vertel ik iets meer over mijn ideeën voor het verjaardagsfeest en de fotoshoot van Maxime’s derde verjaardag. Wil je het hele moodbaord bekijken dan kan dat door op deze link te klikken.
EEN TIPJE VAN DE SLUIER
Voor dit jaar heb ik ook weer mijn inspiratie gehaald uit de foto’s op Pinterest. Ik heb best wel mooie scènes in gedachte. Ik heb voor 1 shoot ook de hulp ingeroepen van atelier De Rozijntjes. Zij gaan proberen een soortgelijke schommel te maken zoals hieronder.
Ik ben zo benieuwd of dit gaat lukken en we met Maxime ook zo’n mooie foto’s kunnen maken op de schommel.
Verder ben ik op zoek naar een mooi kroontje voor op haar hoofd. Ik heb op Etsy.com gezocht en gewoon op Google. Ik zou graag zo een soort kroon willen maken of bestellen voor Maxime:
Natuurlijk hebben we ook al een verjaardagstaart op het oog. Ik ben afgelopen vrijdag bij ’t Roze Bekkerieke geweest bij ons in de buurt van Maastricht. Ik kwam eigenaresse Nadine tegen op Facebook en ik ben helemaal verliefd op haar bakcreaties. Net zoals ik ook verliefd ben op haar naked vintage cakes. Wat zijn dat een mooie kunstwerkjes. Wat vind jij van deze prachtige taarten?
En deze veel te schattig zelfgebakken hartjes:
Ook ben ik op zoek naar weer een mooie outfit voor Maxime. Ik heb al een aantal jurkjes op het oog:
Welk jurkje vind jij het mooist? Ik moet natuurlijk ook rekening houden met de fotoshoot. Een te druk jurkje kan de foto soms niet mooi maken. Maar het middelste jurkje vind ik wel weer heel leuk voor de verjaardag zelf. Nog even in dubio dus, maar komt vast en zeker goed.
En omdat het de dag dat we Maxime haar verjaardag vieren, Eerste Paasdag is, wil ik ook het Paasthema terug laten komen. Maxime is immers ook een echt Paaskindje want ze werd ook geboren op Eerste Paasdag.

bron: ’t Roze Bekkerieke
Ik heb het idee om de paastakken goud te spuiten en er allemaal roze accessoires in te hangen. En ik kwam dit idee ook tegen op Pinterest:
Ik maak ieder jaar een mooie sweet table waar buiten de verjaardagstaart ook andere lekkernijen en de drank op zal staan. Dit jaar zal verjaardagshoponline ervoor zorgen dat de tafel tot in de puntjes gestyled is. Op instagram zag ik een aantal leuke foto’s voorbij komen en samen hebben we gekeken welke producten leuk zouden zijn voor onze dag.
Wat vind je van mijn inspiratie? Doe jij zelf ook altijd inspiratie op via Pinterest? Ik vind het soms echt verslavend en kan de hele avond op zoek zijn naar nieuwe ideeën.
Nu ga ik aan het werk want we hebben nog maar drie weken voordat de grote dag is!
Liefs,
Volgens mij hoef je anders zelf nog maar heel weinig te doen…. Wat een heisa zeg, t kind wordt 3! Maar goed, ze zal vast heerlijke grasknietjes van t buitenspeler mogen krijgen in haar zorgvuldig gestylede jurk. Wat n onzin zeg!
Wordt ze alweer drie?! Wat gaat de tijd snel zeg..
aww heerlijk zo leuk! Heel veel plezier op weg naar 31 Maart!
Gaaf om jouw inspiratie te zien! Heel mooi allemaal. Ik kan niet wachten tot de eerste verjaardag van mijn dochter!
Leuke ideetjes hoor! Ik vind Pinterest ook super leuk, maar er gaat zoveel tijd in zitten! En die heb ik eigenlijk niet haha… Veel plezier met de voorbereidingen!
Hoi Charlotte, Pinterest is echt mijn bron aan inspiratie. En met die voorbereidingen gaat het wel lukken :). Liefs Marjon
Fantastische inspiratie heb je op gedaan! Het jurkje van Königsmühle vind ik persoonlijk het bijzonderst. Andere 2 jurkjes vind in beetje te gewoon maar misschien bij een fotoshoot komt dat beter uit.
Succes ermee! En ik kijk uit naar je resultaten! Liefs
Hoi Lysanne, ik ben zelf ook heel benieuwd naar het eindresultaat :). Liefs Marjon
Super mooie inspiratie! Ik vind het jurkje van Tom tailer het mooist!
Hey Willie-Anne, Mooi is die jurk hé? Ik denk dat daar mijn voorkeur naar uit gaat voor de fotoshoot. Liefs Marjon
Pintrest is the place to be voor inspiratie wat je daar allemaal vind. De bloemenjurk vind ik de leukste maar inderdaad druk voor een fotoshoot, misschien een paar met die uitproberen.
I love Pinterest! Ik vind daar altijd zo veel mooie dingen om te gaan uitproberen. Liefs Marjon
Wat een mooie inspiratie! Dat belooft een mooi feestje te worden… Ik hou van Pinterest! Ben altijd op zoek naar leuke inspiratie voor verschillende thema feestjes!
Hoi Geertje, dat is nu precies waar ik Pinterest ook voor gebruik. Ik ga er trouwens van uit dat haar verjaardag weer heel mooi wordt :). Liefs Marjon
Geweldig mooi gestyled! Komt vast goed met Maxime haar verjaardag! Kun je wel aan mama overlaten ? Koningsmuhle jurkje vind ik het meest feestelijk, maar absoluut Tom Tailor voor op de schommel!! ??
Ik vind de voorbereidingen voor haar verjaardag altijd zo leuk, dat is echt iets wat je aan mij kan overlaten :). Liefs Marjon
Leuk om je inspiratie te lezen! Ik vind jouw stijl Ltijd zo leuk met al dat roze! Dat jurkje van Tom Tailor is mijn favoriet!
Dat is leuk om te horen! Dankjewel :). Liefs Marjon