Lees nu: “Disney On Ice” presenteert Magisch IJsfestival [WINACTIE]

AND THE WINNER IS… [VTECH DECEMBER TREKKING + NIEUWE RONDE!]


30 november 2019


Winactie VTech
<

Morgen begint de laatste maand van het jaar, december! Maar, het uitdelen van cadeautjes gaat gelukkig door! Vandaag zullen we de winnaar van de maand DECEMBER met jullie bekend maken, zó spannend! Ga je gauw kijken of doe je mee met de volgende ronde? Want vanaf vandaag kan je je opgeven voor de VTech winactie van de maand JANUARI! Spannend! 

Lees ook:
AND THE WINNER IS… [VTECH NOVEMBER TREKKING + NIEUWE RONDE!]

Winactie

Vorige maand won Bianca Gouw-van Baaren voor haar dochtertje Juna! Lieve Juna, we hopen dat je gister een onvergetelijke 2e verjaardag hebt gehad! Hieperdepiep hoera! Veel speelplezier met je VTech Suzy & haar puppyvriendje!

Het uitdelen van cadeautjes is nog niet afgelopen, want de winnaar voor de maand december ga ik NU bekend maken! Zó spannend…

HIP HIP HOORAYYY!

En de winnaar van deze maand is… Jaja… Inge Cools! Van harte gefeliciteerd! Jij wint voor bijna 3-jarige Seppe VTech Schep & Leer IJscokar!

VTech ijscokar

We hopen natuurlijk dat Seppe een geweldige 3e verjaardag heeft op 31 december! Hij gaat dan knallend het nieuwe jaar in samen met zijn zelfgemaakte ijsjes. Jammie! Stuur je ons een fotootje van je geslaagde verjaardag? Dat mag naar: info@mamatothemax.nl!

Nieuwe ronde, nieuwe kansen!

Vanaf vandaag kan je je ook weer opgeven voor de maand januari 2020! Dus mocht jij een kindje kennen die in januari weer een jaartje ouder wordt en écht een VTech cadeau verdient? Zo maak je kans en laat in een reactie weten:

  • wanneer jouw kindje in januari jarig is
  • hoe oud hij/zij wordt
  • welk product van VTech jij graag zou willen willen voor je jarige kindje en waarom
  • tag onder het Facebook bericht van dit blogartikel twee mensen die ook van deze winactie moeten weten voor de aankomende maanden

Eind december 2019 is de trekking voor de jarige kindjes in januari. Dan begint ook weer de trekking voor de andere jarige jobjes en jetjes van de maand februari. Zo gaan we het hele jaar door tot we alle 12 maanden hebben gehad. Dat wordt weer een super leuk jaar vol verrassingen!

Veel liefs,

Marjon

Volg MAMA to the max ook op Facebook, instagram, twitter en Youtube voor de laatste updates.

8 Reacties op “
AND THE WINNER IS… [VTECH DECEMBER TREKKING + NIEUWE RONDE!]

  1. Ik doe graag mee voor mijn dochtertje Nila die 4 januari 5 jaar wordt. Ze vindt Frozen helemaal geweldig dus met de Frozen || tablet zou ze echt heeel blij zijn!!

  2. Ik loot heel graag mee voor mijn dochter die op 20 januari 9 jaar wordt! Op haar verlanglijstje staat als eerst bovenaan een Storio MAX XL 2.0 roze al die wil ze heel graag ontvangen als verjaardagscadeau❤

  3. Leuk ik doe graag mee voor mijn zoontje Riley. Hij wordt 11 januari 3 jaar. Hij zou graag kans willen maken op de vtech magicbook. Hij had deze gezien bij een vriendje en hij was er helemaal verslaafd aan. Maar ook ander speelgoed van vtech vindt hij hardstikke leuk

  4. Mijn zoontje Samuel wordt op 11-1 3 jaar!
    Ik zou zo graag een leuk speeltje van vtech willen winnen voor dit vrolijke mannetje. Samuel is de jongste.. (1 broer van 8 en 1 van 5 jaar) Helaas gaat er thuis veel aandacht naar zijn oudste broer, die een zeer ernstige vorm van adhd & ass heeft. Gelukkig mag onze oudste sinds kort in de weekenden naar een logeerhuis en hebben wat extra aandacht voor mijn andere 2 schatjes.. Ik vind dat Samuel het echt verdiend, dat hij zich niet altijd aan hoeft te paasen en lekker verwend mag worden!! Ik kan geen voorkeur opgeven, want ik vind alles van VTech ge-wel-dig!! Super vette winactie en wij duimen alvast.
    Veel liefs, Marleen
    (Ps hier ook een etherische oliën fan, dit heeft ondersteunend is huis heel veel voor mij en mijn gezin betekend)

  5. Wat een leuke acties. Onze dochter Tess wordt 22 januari 2 jaar. Dr brul en speel karaoke zou ze geweldig vinden.

  6. Wauw wat een leuke actie.
    Mijn zoontje wordt 10 januari 3 jaar en wat zou hij blij zijn met de paw patrol pup van vtech. Spelenderwijs veel leren met zijn lievelings tekenfilm.

    Graag een kansje voor mijn lieve Sava❤️

    Ga direct op facebook mensen taggen.

    Liefs van Diana Wesseling-Mulder❤️

  7. Mijn zoontje verjaart op 17 januari en wordt dan 5 jaar oud!
    Hij zou het super vinden om de Storio MAX XL 2.0 te winnen! 🙂
    Lang leve V Tech, zoveel leuke, duurzame en leerrijke dingen!

Deel je ideeën

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Insiders list

Sta jij al op onze mailinglijst? Meld je aan en blijf op de hoogte van alle MttM updates!